سفر به كانادا از طرز سيستم


2 . 
سفر به كانادا از طرز سيستم امتياز بندي ايالتي سيستم امتياز بندي ايالتي نسبت به سيستم ورود پر سرعت راحت گيرانه تر ميباشد اما نكته اي وجود دارااست اين است كه بين 3 تا 4 سال طول مي كشد . 

3 . 
برنامه رواديدِ استارت آپ اين 
مدل رواديد به افرادي داده مي شود كه : 
· 
جديد آوري دارند 
· 
مي توانند براي كانادايي ها كارآفريني كنند 
· 
مي توانند در ميدان تجارت جهاني هم رقابت كنند 

آيا 
ايده تجاري نوآورانه اي داريد ؟ 
در شراي حمايتي بابت ايدتان را بتوانيد از سازمان هاي ذي‌ربط اخذ داريد توانا خواهيد بود از شيوه دريافت اين ويزا به كانادا هجرت فرماييد . 

دلايل 
متعددي وجود داراست كه كانادا شايسته ترين مكان براي راه و روش اندازي تجارت مي‌باشد : 
· 
بهره از يك اقتصادي قوي 
· 
ماليات هاي كم 
· 
هزينه هاي ذيل تجارت 
· 
تراز بالاي زندگي 

4 . 
سفر از نحوه خويش اشتغالي افرادي 
كه مي خواهند از اين نحوه اقدام به مسافرت نمايند مي بايست : 
· 
تجربه كاري در زمينه عمل هاي فرهنگي يا اين كه كار هاي ورزشي 
· 
قصد ايجاد يك دگرگون سازي والا و چشم گير در تمدن يا معاش ورزشي كانادايي ها 

5 . 
مهاجرت به كانادا از شيوه ازدواج در صورتي كه شما با يك فردي كه پاسپورت كانادايي داراست وصلت نمائيد به شما در آغاز اقامت كانادا و در غايت گذرنامه اين كشور داده مي شود . 


6 . 
سفر به كانادا از نحوه به دنياآمدن فرزند با توجه به اين كه سيستم اعطاي مليت در مرزو بوم كانادا تابع سيستم خاك مي باشد وقتي كسي در اين مرزوبوم متولد شود مليت كانادايي مي گيرد و به والدينش رواديدِ 6 ماهه داده مي شود تا در اين فرصت مدل اقامت خويش را تحصيلي يا كاري كنند و بتوانند در اين كشور بمانند . 


7 . 
هجرت به كانادا از روش تحصيل از مزاياي تحصيل در كانادا اين مي باشد كه اين سرزمين با اعتنا به مهاجرپذير بودنش تعداد سال هاي تحصيل شما را به عنوان سال هاي اقامتتان در نظر مي گيرد . به تيتر نمونه در حالتي كه شما دو سال بازه فوق مدرك ليسانس خويش را در مملكت كانادا بوده ايد دو سال بعد از آن از فارغ التحصيلي تان نيز اقامت كانادا را داريد و در واقع دولت اين اجازه را به شما داده تا در كانادا بمانيد و دنبال فعاليت بگرديد تا در غايت جور رواديدِ خويش را از تحصيلي به كاري تغيير و تحول دهيد . 

در دوره هاي دانشگاهي هزينه تحصيل شما سالي ميان 10 تا 16 هزار دلار كانادا مي باشد و مدرسه ها كانادا هم براي دانش آموزان در بين المللي دربين 25 هزار تا 45هزار دلار كانادا ساليانه هزينه در برخواهد اشت . 

هزينه معاش شخص هم ماهيانه در بين 800 تا 1000 دلار كانادا مي باشد . 

علم آموزان و دانش جوياني كه به كانادا مي فرايند نيز مي توانند از خوابگاه هاي مدارس و دانش گاه ها استعمال كنند هم مي توانند از طريق پروسه هاي home-stay با يك خانواده كانادايي زندگي نمايند . اين خانواده ها زمينه تاييد دولت كانادا مي باشند و با خانواده حساس دانش جو يا اين كه علم آموز در رابطه بي واسطه خواهند بود . 


8 . 
سفر به كانادا از روش پناهندگي از طريق UN مي توانيد درخواست پناهنده شدن براي سرزمين كانادا را بدهيد . منتهي پناهندگي در كانادا مثل بقيه كشورها مراحل بسيار خطرناكي دارااست و غير قانوني ميباشد و در واقع روشي نميباشد كه موضوع تاييد باشد . به عنوان نمونه شما ممكن است مدتها در حالت نا مناسب كمپ هاي پناهندگي زندگي كنيد، كمپ هايي كه به حيث بهداشت و . . . وضعيت زندگي را براي شما مشقت بار خواهند نمود . 


در‌صورتي‌كه قصد مسافرت به كانادا را داريد و پس از مطالعه مطلب بالا سوالاتي برايتان باقي باقي مانده ، پيشنهاد ما اين مي باشد كه گذشته از شروع هر اقدامي با وكلاي مهاجرتي در اين خصوص مشورت نماييد . 
نوشته شده توسط علي پور | ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۱۲:۴۵ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |